Haber sitelerinin RSS adresleri

habeRSS sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

test

katki.png Bu başlığa katkı sağlamakta özgürsünüz. Bunun için "Düzenle" bağlantısını takip etmeniz yeterli. Eğer içeriğe dair sorun ya da düşünceniz varsa "Tartışma" sayfasını düzenleyerek mesajınızı bırakabilirsiniz.
kaynak.png Bu, başka başlıklar için kaynak niteliğinde bir başlıktır. Bu nedenle yapacağınız değişiklikleri, diğer başlıklarda sistematik olarak kullanılabilmesi için "Tartışma" sayfasındaki değişiklikler kısmına girmeniz beklenir.

Bu sayfa Türkçe yayın yapan haber sitelerinin RSS adreslerini içerir. Siteler alfabeye göre sıralanmış, RSS adreslerinin linkleri yanlarında verilmiştir. Burada listelenen haber sitelerini -XML/OPML destekleyen- RSS okuyucu uygulamanızda içe aktarma yapabilmek için içe aktarma dosyasını kullanabilir ve ya deneme aşamasındaki altın RSS adresine göz atabilirsiniz. Böylece haber sitelerinin son dakika haberlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yerel gazetelerin web sitelerine ait RSS adresleri için "Yerel gazeteler", RSS yayını yapmayan web siteleri için de "RSS yayını yapmayan siteler" alt başlığına bakabilirsiniz. Adreslerin sonunda yer alan " pazil-16.png" görseli adresin birleştirilmiş olduğunu, "takvim-16.png" görseli ise adresin tarih hatası içerdiğini gösterir.

Ajanslar[düzenle]

  1. Anadolu Ajansı (AA) - http://www.aa.com.tr/tr/rss/default?cat=guncel
  2. Telgraf Haber Ajansı (THA) - https://www.akdeniztelgraf.com/rss.xml

Ulusal gazeteler[düzenle]

Genel[düzenle]

  1. Anayurt Gazetesi - http://www.anayurtgazetesi.com/sondakika.xml
  2. Balkan Günlüğü - http://www.balkangunlugu.com/feed
  3. BirGün Gazetesi - https://www.birgun.net/feed
  4. Cumhuriyet Gazetesi - http://www.cumhuriyet.com.tr/rss/son_dakika.xml
  5. Dünya Gazetesi - https://www.dunya.com/rss
  6. Evrensel Gazetesi - http://www.evrensel.net/rss/haber.xml
  7. Gerçek Gündem - http://www.gercekgundem.com/rss
  8. Hürriyet Gazetesi - http://www.hurriyet.com.tr/rss/anasayfa
  9. Akdeniz Telgraf Gazetesi - https://www.akdeniztelgraf.com/
  10. İlk Kurşun Gazetesi - http://www.ilk-kursun.com/feed
  11. Milat Gazetesi - http://www.milatgazetesi.com/rss.php
  12. Milliyet Gazetesi - http://www.milliyet.com.tr/rss/rssNew/gundemRss.xml
  13. Önce Vatan Gazetesi - http://www.oncevatan.com.tr/rss.php
  14. Sabah Gazetesi - https://www.sabah.com.tr/rss/anasayfa.xml
  15. Star Gazetesi - http://www.stargazete.com/rss/rss.asp
  16. Takvim Gazetesi - https://www.takvim.com.tr/rss/anasayfa.xml
  17. Türkiye Gazetesi - http://www.turkiyegazetesi.com.tr/rss/rss.xml
  18. Yeni Çağ Gazetesi - http://www.yenicaggazetesi.com.tr/rss
  19. Yeni Mesaj Gazetesi - http://www.yenimesaj.com.tr/rss.php
  20. Yeni Şafak Gazetesi - http://yenisafak.com.tr/Rss
  21. Yurt Gazetesi - http://www.yurtgazetesi.com.tr/rss.php
  22. Isparta Gazeteleri- http://ispartamhaber.com/rss

Dergiler[düzenle]

  1. dergiCE - https://dergiCE.com/feed

Televizyonlar[düzenle]

  1. Bloomberg HT - http://www.bloomberght.com/rss
  2. CNN Türk - http://www.cnnturk.com/feed/rss/news
  3. Euronews - http://feeds.feedburner.com/euronews/tr/home
  4. Haber Türk - http://www.haberturk.com/rss
  5. NTV - https://www.ntv.com.tr/gundem.rss
  6. TGRT Haber - http://www.tgrthaber.com.tr/feed/sondakika/index.rss
  7. TRT Haber - http://www.trt.net.tr/rss/gundem.rss
  8. Ulusal Kanal - http://www.ulusalkanal.com.tr/rss.php

Web siteleri[düzenle]

  1. NoktaNokta.Net - https://noktanokta.net/feed/
  2. Açık Gazete - http://www.acikgazete.com/feed
  3. kodamcasi haber - https://kodamcasi.com/feed/
  4. Ajans Haber - http://www.ajanshaber.com/rss
  5. Aktif Haber - http://www.aktifhaber.com/rss
  6. Al Jazeera Turk - http://aljazeera.com.tr/rss.xml
  7. Amerika Bülteni - http://feeds.feedburner.com/amerikabulteni
  8. Ankara Rewiew - http://www.ankarareview.com/feed
  9. Aydın Büyükşehir - https://www.aydinbuyuksehir.com/rss.xml
  10. Aydınpost - https://www.aydinpost.com/rss/
  11. Aydın Ses Gazetesi - http://www.sesgazetesi.com.tr/rss
  12. Ay Gazete - http://www.aygazete.com/rss/gundem-haberleri
  13. Bas News - http://www.basnews.com/index.php/tr/detail/content/195-basnews-tr?format=feed&type=rss
  14. Başka Haber - http://www.baskahaber.org/feeds/posts/default
  15. BBC Türkçe - http://www.bbc.co.uk/turkce/index.xml
  16. Bianet - http://www.bianet.org/bianet.rss
  17. Canlı Haber - http://www.canlihaber.com/rss/
  18. Dipnot - http://www.dipnot.tv/feed/
  19. Diken - http://www.diken.com.tr/feed/
  20. DW - http://rss.dw.com/rdf/rss-tur-all
  21. Engelsiz Haber Online - https://ehaber.online/feed/
  22. En Son Haber - http://www.ensonhaber.com/rss/ensonhaber.xml
  23. Eurovizyon - http://www.eurovizyon.co.uk/rss.php
  24. F5 Haber - http://www.f5haber.com/rss/haberler.xml
  25. Futbol Sayfası - https://www.futbolsayfasi.net/feed
  26. Gazete Duvar - http://www.gazeteduvar.com.tr/feed
  27. Gazete Karınca - http://gazetekarinca.com/feed
  28. Gazate Ne Haber - https://www.gazetenehaber.com/rss
  29. Gazeteci TV - http://www.gazeteci.tv/rss.xml
  30. Gazeteciler.com - http://www.gazeteciler.com/sondakika.rss
  31. Genç Duyu Haber - https://www.gencduyu.com/rss
  32. Gezi Press - http://www.gezipress.com/rss.xml
  33. Girişim Haber - http://www.girisimhaber.com/rss.xml
  34. Gri Hat - http://grihat.com.tr/rss/
  35. Habererk https://www.habererk.com/rss
  36. Habere Git - http://www.haberegit.net/feed
  37. Haberdar - http://www.haberdar.com/rss
  38. Haber Asır - http://www.haberasir.com/rss.xml
  39. Haber Etimesgut - https://haberetimesgut.com/feed/
  40. Haber Ettik - http://www.haberettik.com/rss
  41. Haber Kulesi - http://www.haberkulesi.com/rss.asp
  42. Haber Türk - http://www.haberturk.com/rss
  43. Haber Yudum - http://www.haberyudum.com/rss
  44. Haber Vaktim - http://www.habervaktim.com/sondakika.xml
  45. Haberler.Com - http://rss.haberler.com/rss.asp?kategori=sondakika
  46. Haber Takva - http://www.habertakva.com/rss.php
  47. Haber X - http://www.haberx.com/haberx.rss
  48. Haber7 - http://sondakika.haber7.com/sondakika.rss
  49. Halkın Habercisi - http://www.halkinhabercisi.com/feed
  50. İleri Haber - http://ilerihaber.org/rss.xml
  51. İnadına Haber - http://inadinahaber.org/feed
  52. İnternet Haber - http://www.internethaber.com/rss/last_min.xml
  53. Kampüs Haber - http://www.kampushaber.com/rss.xml
  54. Karşı Gazete - http://www.karsigazete.com.tr/rss.php
  55. Kayseri Olay - http://kayseriolay.com/rss.php
  56. MagazinBurada - https://www.magazinburada.net/rss
  57. Manşet Haber - http://www.mansethaber.com/rss.xml
  58. Medya Pusula - http://www.medyapusula.com/rss.xml
  59. Medyan Haber - https://seninmedyan.org/feed
  60. Milli Refleks - http://millirefleks.com/rss.xml
  61. Mynet Haber - http://www.mynet.com/haber/rss/son-dakika
  62. National Türk - http://www.nationalturk.com/feed
  63. Nazilli News - http://www.nazillinews.com/feed
  64. News TR - https://www.newstr.net/feed/
  65. Objektif Haber - http://www.objektifhaber.com/sondakika.rss
  66. Oda TV - http://www.odatv.com/rss.php
  67. Pir Haber Ajansı - http://www.pirha.net/feed
  68. Platform 24 - http://platform24.org/rss
  69. Politik Kedi - http://politikkedi.com/feed
  70. Press Haber - http://www.presshaber.com/feed
  71. Press Turk - http://www.pressturk.com/rss.xml
  72. Radikal Gazetesi - http://www.radikal.com.tr/d/rss/RssSD.xml
  73. Rota Haber - http://www.rotahaber.com/rss
  74. Rumico Haber - https://www.rumico.com.tr/feed/
  75. Rûdaw - http://rudaw.net/turkish/rss?type=top
  76. Sansürsüz - http://sansursuz.com/feed
  77. Sendika.Org - http://haberss.org/dosya/rss/sendika.org
  78. Siyasi Haber - http://siyasihaber.org/feed
  79. Sol Haber Portalı - http://haber.sol.org.tr/rss.xml
  80. Son Dakika - http://rss.sondakika.com/rss_standart.asp
  81. Son Sayfa - http://www.sonsayfa.com/rss.xml
  82. Son Dakika İzmir - https://https://www.sondakikaizmir.com/feed
  83. Sonsöz Gazetesi - http://sonsoz.com.tr/feed/
  84. Spot Haber - http://www.spothaber.com/rss
  85. Sputnik Türkiye - http://tr.sputniknews.com/export/rss2/archive/index.xml
  86. Süper Kulüp - https://superkulup.com/feed
  87. T24- https://t24.com.tr/rss
  88. Taraftar Haber - http://www.taraftarhaber.com/rss.xml
  89. Teknoxhaber - https://www.teknoxhaber.com/feed/
  90. Tevhid-i Gündem - http://www.tevhidigundem.info/rss
  91. Ticari Haber - http://ticarihaber.net/feed
  92. Turizm Ekstra Haber - http://www.turizmekstra.com/rss.xml
  93. Turan Sesi - http://turansesi.com/rss.xml
  94. Türkiye Haber Ajansı - http://www.turkiyehaberajansi.com/rss.xml
  95. Urfa Yazar - https://www.urfayazar.com/sitemap.xml
  96. Ülke Haber - http://www.ulkehaber.com/rss/sondakika.xml
  97. Vatan Gazetesi - http://www.gazetevatan.com/rss/gundem.xml
  98. Yakın Doğu Haber - http://www.ydh.com.tr/rss.xml
  99. YakınPlan TV - http://www.yakinplan.com/feed
  100. Yeni Dünya - http://yenidunya.org/rss.xml
  101. Yeni İkdam - http://yeniikdam.com/rss.xml
  102. Isparta Haber - http://ispartamhaber.com/rss
  103. Cinedb Film/Sinema/TV Haberleri - https://cinedb.com.tr/rss/haber.xml
  104. Liman Gazete - https://limangazete.tr.gg/
  105. Akdeniz Telgraf - https://akdeniztelgraf.com/
  106. Bilgi Cevheri - https://bilgicevheri.com/
  107. Haberzilla - https://haberzilla.com/
  108. İş kurmak https://enuygunfirmalar.com/blog/feed