Haber sitelerinin RSS adresleri

habeRSS sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
katki.png Bu başlığa katkı sağlamakta özgürsünüz. Bunun için "Düzenle" bağlantısını takip etmeniz yeterli. Eğer içeriğe dair sorun ya da düşünceniz varsa "Tartışma" sayfasını düzenleyerek mesajınızı bırakabilirsiniz.
kaynak.png Bu, başka başlıklar için kaynak niteliğinde bir başlıktır. Bu nedenle yapacağınız değişiklikleri, diğer başlıklarda sistematik olarak kullanılabilmesi için "Tartışma" sayfasındaki değişiklikler kısmına girmeniz beklenir.

Bu sayfa Türkçe yayın yapan haber sitelerinin RSS adreslerini içerir. Siteler alfabeye göre sıralanmış, RSS adreslerinin linkleri yanlarında verilmiştir. Burada listelenen haber sitelerini -XML/OPML destekleyen- RSS okuyucu uygulamanızda içe aktarma yapabilmek için içe aktarma dosyasını kullanabilir ve ya deneme aşamasındaki altın RSS adresine göz atabilirsiniz. Böylece haber sitelerinin son dakika haberlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yerel gazetelerin web sitelerine ait RSS adresleri için "Yerel gazeteler", RSS yayını yapmayan web siteleri için de "RSS yayını yapmayan siteler" alt başlığına bakabilirsiniz. Adreslerin sonunda yer alan " pazil-16.png" görseli adresin birleştirilmiş olduğunu, "takvim-16.png" görseli ise adresin tarih hatası içerdiğini gösterir.

Ajanslar[düzenle]

  1. Anadolu Ajansı (AA) - http://www.aa.com.tr/tr/rss/default?cat=guncel

Ulusal gazeteler[düzenle]

Genel[düzenle]

  1. Anayurt Gazetesi - http://www.anayurtgazetesi.com/sondakika.xml
  2. Balkan Günlüğü - http://www.balkangunlugu.com/feed
  3. BirGün Gazetesi - https://www.birgun.net/feed
  4. Cumhuriyet Gazetesi - http://www.cumhuriyet.com.tr/rss/son_dakika.xml
  5. Dünya Gazetesi - https://www.dunya.com/rss
  6. Evrensel Gazetesi - http://www.evrensel.net/rss/haber.xml
  7. Gerçek Gündem - http://www.gercekgundem.com/rss
  8. Hürriyet Gazetesi - http://www.hurriyet.com.tr/rss/anasayfa
  9. İlk Kurşun Gazetesi - http://www.ilk-kursun.com/feed
  10. Milat Gazetesi - http://www.milatgazetesi.com/rss.php
  11. Milliyet Gazetesi - http://www.milliyet.com.tr/rss/rssNew/gundemRss.xml
  12. Önce Vatan Gazetesi - http://www.oncevatan.com.tr/rss.php
  13. Sabah Gazetesi - https://www.sabah.com.tr/rss/anasayfa.xml
  14. Star Gazetesi - http://www.stargazete.com/rss/rss.asp
  15. Takvim Gazetesi - https://www.takvim.com.tr/rss/anasayfa.xml
  16. Türkiye Gazetesi - http://www.turkiyegazetesi.com.tr/rss/rss.xml
  17. Yeni Çağ Gazetesi - http://www.yenicaggazetesi.com.tr/rss
  18. Yeni Mesaj Gazetesi - http://www.yenimesaj.com.tr/rss.php
  19. Yeni Şafak Gazetesi - http://yenisafak.com.tr/Rss
  20. Yurt Gazetesi - http://www.yurtgazetesi.com.tr/rss.php
  21. Isparta Gazeteleri- http://ispartamhaber.com/rss

Dergiler[düzenle]

  1. dergiCE - https://dergiCE.com/feed

Televizyonlar[düzenle]

  1. Bloomberg HT - http://www.bloomberght.com/rss
  2. CNN Türk - http://www.cnnturk.com/feed/rss/news
  3. Euronews - http://feeds.feedburner.com/euronews/tr/home
  4. Haber Türk - http://www.haberturk.com/rss
  5. NTV - https://www.ntv.com.tr/gundem.rss
  6. TGRT Haber - http://www.tgrthaber.com.tr/feed/sondakika/index.rss
  7. TRT Haber - http://www.trt.net.tr/rss/gundem.rss
  8. Ulusal Kanal - http://www.ulusalkanal.com.tr/rss.php

Web siteleri[düzenle]

  1. Acun Magazin - http://www.acunmagazin.com/feeds/posts/default
  2. Açık Gazete - http://www.acikgazete.com/feed
  3. Ajans Haber - http://www.ajanshaber.com/rss
  4. Aktif Haber - http://www.aktifhaber.com/rss
  5. Al Jazeera Turk - http://aljazeera.com.tr/rss.xml
  6. Amerika Bülteni - http://feeds.feedburner.com/amerikabulteni
  7. Ankara Rewiew - http://www.ankarareview.com/feed
  8. Aydın Büyükşehir - https://www.aydinbuyuksehir.com/rss.xml
  9. Aydınpost - https://www.aydinpost.com/rss/
  10. Aydın Ses Gazetesi - http://www.sesgazetesi.com.tr/rss
  11. Ay Gazete - http://www.aygazete.com/rss/gundem-haberleri
  12. Bas News - http://www.basnews.com/index.php/tr/detail/content/195-basnews-tr?format=feed&type=rss
  13. Başka Haber - http://www.baskahaber.org/feeds/posts/default
  14. BBC Türkçe - http://www.bbc.co.uk/turkce/index.xml
  15. Bianet - http://www.bianet.org/bianet.rss
  16. Canlı Haber - http://www.canlihaber.com/rss/
  17. Dipnot - http://www.dipnot.tv/feed/
  18. Diken - http://www.diken.com.tr/feed/
  19. DW - http://rss.dw.com/rdf/rss-tur-all
  20. En Son Haber - http://www.ensonhaber.com/rss/ensonhaber.xml
  21. Eurovizyon - http://www.eurovizyon.co.uk/rss.php
  22. F5 Haber - http://www.f5haber.com/rss/haberler.xml
  23. Futbol Sayfası - https://www.futbolsayfasi.net/feed
  24. Gazete Duvar - http://www.gazeteduvar.com.tr/feed
  25. Gazete Karınca - http://gazetekarinca.com/feed
  26. Gazate Ne Haber - https://www.gazetenehaber.com/rss
  27. Gazeteci TV - http://www.gazeteci.tv/rss.xml
  28. Gazeteciler.com - http://www.gazeteciler.com/sondakika.rss
  29. Genç Duyu Haber - https://www.gencduyu.com/rss
  30. Gezi Press - http://www.gezipress.com/rss.xml
  31. Girişim Haber - http://www.girisimhaber.com/rss.xml
  32. Gri Hat - http://grihat.com.tr/rss/
  33. Habere Git - http://www.haberegit.net/feed
  34. Haberdar - http://www.haberdar.com/rss
  35. Haber Asır - http://www.haberasir.com/rss.xml
  36. Haber Etimesgut - https://haberetimesgut.com/feed/
  37. Haber Ettik - http://www.haberettik.com/rss
  38. Haber Kulesi - http://www.haberkulesi.com/rss.asp
  39. Haber Türk - http://www.haberturk.com/rss
  40. Haber Yudum - http://www.haberyudum.com/rss
  41. Haber Vaktim - http://www.habervaktim.com/sondakika.xml
  42. Haberler.Com - http://rss.haberler.com/rss.asp?kategori=sondakika
  43. Haber Takva - http://www.habertakva.com/rss.php
  44. Haber X - http://www.haberx.com/haberx.rss
  45. Haber7 - http://sondakika.haber7.com/sondakika.rss
  46. Halkın Habercisi - http://www.halkinhabercisi.com/feed
  47. İleri Haber - http://ilerihaber.org/rss.xml
  48. İnadına Haber - http://inadinahaber.org/feed
  49. İnternet Haber - http://www.internethaber.com/rss/last_min.xml
  50. Kampüs Haber - http://www.kampushaber.com/rss.xml
  51. Karşı Gazete - http://www.karsigazete.com.tr/rss.php
  52. Kayseri Olay - http://kayseriolay.com/rss.php
  53. Manşet Haber - http://www.mansethaber.com/rss.xml
  54. Medya Pusula - http://www.medyapusula.com/rss.xml
  55. Medyan Haber - https://seninmedyan.org/feed
  56. Milli Refleks - http://millirefleks.com/rss.xml
  57. Mynet Haber - http://www.mynet.com/haber/rss/son-dakika
  58. National Türk - http://www.nationalturk.com/feed
  59. Nazilli News - http://www.nazillinews.com/feed
  60. News TR - https://www.newstr.net/feed/
  61. Objektif Haber - http://www.objektifhaber.com/sondakika.rss
  62. Oda TV - http://www.odatv.com/rss.php
  63. Pir Haber Ajansı - http://www.pirha.net/feed
  64. Platform 24 - http://platform24.org/rss
  65. Politik Kedi - http://politikkedi.com/feed
  66. Press Haber - http://www.presshaber.com/feed
  67. Press Turk - http://www.pressturk.com/rss.xml
  68. Radikal Gazetesi - http://www.radikal.com.tr/d/rss/RssSD.xml
  69. Rota Haber - http://www.rotahaber.com/rss
  70. Rumico Haber - https://www.rumico.com.tr/feed/
  71. Rûdaw - http://rudaw.net/turkish/rss?type=top
  72. Sansürsüz - http://sansursuz.com/feed
  73. Sendika.Org - http://haberss.org/dosya/rss/sendika.org
  74. Siyasi Haber - http://siyasihaber.org/feed
  75. Sol Haber Portalı - http://haber.sol.org.tr/rss.xml
  76. Son Dakika - http://rss.sondakika.com/rss_standart.asp
  77. Son Sayfa - http://www.sonsayfa.com/rss.xml
  78. Son Dakika İzmir - https://https://www.sondakikaizmir.com/feed
  79. Sonsöz Gazetesi - http://sonsoz.com.tr/feed/
  80. Spot Haber - http://www.spothaber.com/rss
  81. Sputnik Türkiye - http://tr.sputniknews.com/export/rss2/archive/index.xml
  82. Süper Kulüp - https://superkulup.com/feed
  83. Taraftar Haber - http://www.taraftarhaber.com/rss.xml
  84. Teknoxhaber - https://www.teknoxhaber.com/feed/
  85. Tevhid-i Gündem - http://www.tevhidigundem.info/rss
  86. Ticari Haber - http://ticarihaber.net/feed
  87. Turizm Ekstra Haber - http://www.turizmekstra.com/rss.xml
  88. Turan Sesi - http://turansesi.com/rss.xml
  89. Türkiye Haber Ajansı - http://www.turkiyehaberajansi.com/rss.xml
  90. Urfa Yazar - https://www.urfayazar.com/sitemap.xml
  91. Ülke Haber - http://www.ulkehaber.com/rss/sondakika.xml
  92. Vatan Gazetesi - http://www.gazetevatan.com/rss/gundem.xml
  93. Yakın Doğu Haber - http://www.ydh.com.tr/rss.xml
  94. YakınPlan TV - http://www.yakinplan.com/feed
  95. Yeni Dünya - http://yenidunya.org/rss.xml
  96. Yeni İkdam - http://yeniikdam.com/rss.xml
  97. Isparta Haber- http://ispartamhaber.com/rss
  98. Cinedb Film/Sinema/TV Haberleri - https://cinedb.com.tr/rss/haber.xml
Kısayol: hs